В італійській Ломбардії заборонили виходити з дому без маски

Неділя, 5 квітня 2020, 12:16

Влада італійського північного регіону Ломбардія, який найбільше постраждав від пандемії коронавірусу, заборонила виходити з дому без захисної маски.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ansa.

Губернатор регіону Аттіліо Фонтана заявив, що починаючи з завтрашнього дня на вулицях можна буде з’являтися виключно у захисних масках.

Ще більш жорсткі заходи запроваджуються, бо"ми ще не досягли жодної мети, не завершили жодної роботи", сказав він. Звідси подальше посилення заходів для уповільнення поширення інфекції в порівнянні з тими заходами, які були прийняті урядом вже 15 днів тому.

Ломбардія стала єдиним регіоном Італії , яка запровадила зобов’язання надягати маску або її варіант  всякий раз, коли людина виходить з дому.

Загальна кількість заражень в Ломбардії досягала майже 50 тисяч (49 118 зі збільшенням на 1598), смертей протягом останньої доби було 345 (всього 8 656), однак у реанімації пацієнтів поменшало на 55 в порівнянні з п’ятницею.

Кількість пацієнтів в реанімації зменшилась і загалом по Італії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.