Німецька федеральна земля заборонила паранджу і нікаб у школах

Середа, 22 липня 2020, 11:31

У вівторок влада німецької федеральної землі Баден-Вюртемберг погодився заборонити в школах носіння паранджі або нікабу, які повністю закривають обличчя. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Deutsche Welle.

Ще до рішення органів влади вчителі федеральної землі у школах забороняли повністю покривати обличчя, що зазвичай роблять ультраконсервативні мусульманські дівчатка. 

Читайте також
У Нідерландах почала діяти заборона на носіння паранджі

Місцевий прем'єр Вінфрід Кречманн визнав, що випадки повного покриття обличчя в школах були рідкістю. Але, за його словами, і для рідкісних випадків необхідне правове рішення.

На даний момент нововведення в Баден-Вюртемберзі застосовується тільки для закладів початкового і середньої освіти. За словами Кречманна, заборона на університетському рівні, де студенти є дорослими, є більш складним питанням. 

Станом на сьогодні паранджа та нікаб, які повністю закривають обличчя, заборонені в громадських місцях таких країн як Нідерланди, Франція, Данія та Австрія.

Критики заборони кажуть, що вона може призвести до маргіналізації мусульманських громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".