Німеччина вважає, що коронавірусна вакцина не буде широко доступна до середини 2021 року

Середа, 29 липня 2020, 11:37

Німеччина надала трьом біотехнологічним компаніям гранти, щоб допомогти їм прискорити розробку коронавірусної вакцини, але міністр досліджень Аня Карлічек заявила, що навряд чи будь-яка вакцина буде широко доступна до середини наступного року.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"Ми не повинні очікувати дива",- сказала Карлічек, закликаючи людей зберігати соціальну дистанцію і носити маски, щоб уникнути загрози тому, чого Німеччина досягла в останні тижні в плані встановлення контролю над пандемією.

"Ми повинні продовжувати виходити з того, що вакцини для широких верств населення будуть доступні тільки з середини наступного року щонайраніше" - зазначила вона.

Урядові радники рекомендували виділити 750 мільйонів євро на розробку вакцин німецьким біотехнологічним фірмам BioNtech, CureVac і IDT Biologika, які працюють над коронавірусними вакцинами, сказала вона.

"Всі три з них є перспективними кандидатами, але ми, звичайно, завжди повинні очікувати невдач на етапі тестування, тому що одна справа мати ефективну вакцину, але зовсім інша - мати безпечну вакцину, яку хочуть люди", - сказала Карлічек.

Як повідомлялося, Велика Британія підписала угоду на поставку до 60 мільйонів доз потенційної коронавірусної вакцини, розробленої Sanofi і GlaxoSmithKline (GSK).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.  

Останній аргумент для змін: які наслідки матиме скандал навколо Doing Business

Світовий банк прийняв рішення відмовитися від подальшої публікації рейтингу Doing Business. Як тепер змусити уряди проводити дерегуляцію?

Два тижні до вибуху: чому нові вибори заведуть Грузію у ще глибшу кризу

Політична криза у Грузії, що триває вже майже рік, незабаром може вийти на новий, безпрецедентно високий рівень.