Румунія зобов’яже носити маски на вулиці у людних місцях

Середа, 29 липня 2020, 14:24

Влада Румунії планує зробити маски обов'язковими в багатолюдних місцях просто неба і зачинити бари після 23:00 для боротьби з поширенням коронавірусу. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Romania Insider.

Носіння маски стане обов'язковим в людних громадських місцях у певні години. Місця і години будуть визначені окружними комітетами з надзвичайних ситуацій, в залежності від кількості людей, присутніх в певному місці в певний час.

Читайте також
Греція вимагатиме ПЛР-тести у пасажирів з Румунії та Болгарії

Згідно з новими правилами, ресторани просто неба будуть закриті з 23:00 до 06:00. Поза цими часовими рамками власники ресторанів повинні вжити заходів, які стосуються обмеження числа сидячих клієнтів.

Правила повинні бути затверджені на засіданні уряду, яке відбудеться в середу, 29 липня.

За даними університету Джонса Гопкінса, в країні зареєстровано 47 453 випадки зараження і 2 239 випадків смерті. Але останнім часом ці цифри стрімко ростуть, і число підтверджених випадків захворювання збільшується на понад 1000 щодня. 

Румунські чиновники говорять, що люди не дотримуються правил гігієни і дистанціювання, в тому числі не виконують наказ носити маски в громадському транспорті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Афганський колапс: що впливає на позицію Заходу щодо визнання уряду талібів

Який курс оберуть західні країни щодо захопленого Афганістану і, зокрема, нового уряду, сформованого талібами?

Спроба №3: чому Болгарія ніяк не може сформувати коаліцію та які наслідки це матиме

Болгарія ніяк не може вийти з глибокої політичної кризи. І схоже, з кожним новим кроком ще більше заглиблюється у безвихідь. 

Кругляк 2.0: як Україна йде до нової суперечки з ЄС

Найближчим часом Україна скасує мораторій на експорт необробленої деревини. Але таким чином, щоб залишити неможливим продаж кругляка за кордон.