Греція вимагатиме ПЛР-тести у пасажирів з Румунії та Болгарії

Субота, 25 липня 2020, 16:51

Греція з вівторка буде вимагати негативні результати ПЛР-тесту на коронавірус від пасажирів авіарейсів, які прилітають з Румунії і Болгарії.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ekathimerini.

Тест повинен бути зроблений не пізніше, ніж за 72 години до в'їзду в Грецію. Сертифікати повинні бути англійською мовою і мають містити ім'я мандрівника і номер паспорта.

Уряд оголосив про це рішення після недавнього сплеску коронавірусної інфекції в балканських країнах.

Цей захід не поширюється на громадян Греції, постійних жителів Греції і осіб, які відвідують країну "з істотних професійних причин".

Тим часом, всі мандрівники повинні заповнювати форму для вказівки свого місцезнаходження як мінімум за 24 години до відвідування Греції.

Кількість підтверджених випадків коронавірусу в Болгарії перевищила 10 тисяч у суботу, 270 нових інфекцій підтверджено за останні 24 години.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.