Словаччина: прем’єра звинуватили у зв’язках із збанкрутілою фінустановою

Неділя, 20 вересня 2020, 13:08

Опозиція звинувачує словацького прем’єр-міністра Ігора Матовича та його родину в отриманні коштів від збанкрутілої фінустанови Arca Capital.

Про це повідомляє "Європейська правда" із посиланням на actuality.sk.

Колишній прем'єр-міністр і глава опозиційної партії "Голос-соціальна демократія" Пітер Пеллегріні заявив, що родина чинного голови словацького уряду отримала кошти від збанкрутілої Arca Capital.

За його інформацією, мова йде про суму у 10 млн євро, які були виплачені після оголошення про банкрутство в обхід інтересів інших вкладників.

Сам Матович спростовує отримання коштів. За його словами, його дружина дійсно інвестувала у цю компанію, проте меншу суму – 600 тис євро, однак так і не отримала цих коштів. "Ми очікуємо на погашення наших векселів, так само, як і інші вкладники",- зазначив Матович.

В опозиції, втім, незадоволені цією відповіддю, наголосивши, що прем’єр не надав жодних доказів своїх слів.

Нагадаємо, це не перший скандал, в який попав голова словацького уряду. Влітку університет Коменського у Братиславі  визнав дипломну роботу прем’єр-міністра Ігоря Матовича, на чию адресу лунають звинувачення у плагіаті, невідповідною належним критеріям.

Про це можна почитати у статті  "Прем'єр-плагіатор: що загрожує кар'єрі "словацького Зеленського". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.