Інтерв’ю з прем’єркою Ісландії перервав 5-бальний землетрус

відео
Середа, 21 жовтня 2020, 13:21

Відеоінтерв’ю з прем’єркою Ісландії Катрин Якобсдоттір для американського видання перервав 5-бальний землетрус.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє ВВС.

Поштовхи почалися, коли прем’єрка спілкувалася з журналістами Washington Post.

Після сильного поштовху, що струснув увесь будинок, вона скрикнула від несподіванки, але вже за декілька секунд опанувала себе.

"Така вона, Ісландія. Перепрошую... Ні, не турбуйтеся, зі мною все добре, будинок не валиться", - сказала Якобсдоттір, посміхаючись,  і продовжила відповідати на запитання. 

Згодом з’ясувалося, що сила поштовхів складала 5,5 балів. Епіцентр землетрусу розташовувався на південь від столиці Рейк’явіка. Внаслідок поштовхів ніхто не постраждав. 

Через розташування острова на стику двох літосферних плит дрібні землетруси в Ісландії є повсякденним явищем. Наприклад, у червні 2020 року в країні за один лиш місяць зафіксували тисячі підземних поштовхів, три з яких були силою більше 5 балів за шкалою Ріхтера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.