Угорщина оцінить можливість закупівлі вакцини в Росії і Китаю

Четвер, 22 жовтня 2020, 12:59

Уряд угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана попросив місцевих експертів з питань охорони здоров'я вивчити ефективність вакцин проти COVID-19, розроблених Росією та Китаєм, для можливих подальших закупівель. 

Про це заявив в четвер керівник апарату Орбана, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Угорщина готова купувати вакцини, якщо вони забезпечують ефективний захист від коронавірусу, заявив на брифінгу Гергей Гуйяш.

Читайте також
Єврокомісія домовилась з Johnson&Johnson про закупівлю потенційної вакцини 

За його словами, Угорщина також зобов'язалася придбати 6,5 мільйона доз вакцини у "AstraZeneca" вартістю 42,24 млн доларів в рамках ширшої угоди ЄС.

Угорщина повідомила про рекордні 2032 нових випадки зараження на COVID-19 у четвер - загальна кількість інфекцій зросла до 52 212, померли 1305 людей.

Додамо, уряд Орбана намагається уникнути жорсткіших обмежень в економіці після того, як весняний карантин призвів до краху економіки на 13,6% у другому кварталі, що стало найгіршим показником у Центральній Європі.

Нагадаємо, один з волонтерів у випробуваннях вакцини AstraZeneca помер, але випробування вакцини не зупинятимуть.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.