Норвегія посилює обмеження щодо зібрань та іноземних працівників

Понеділок, 26 жовтня 2020, 17:59

Норвегія введе жорсткіші заходи для боротьби з коронавірусом після недавнього незначного зростання числа інфекцій. 

Про це заявила у понеділок прем'єр-міністр Ерна Солберг, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство Reuters.

За її словами, уряд припинить робити винятки щодо карантину для окремих іноземців, які приїжджають на роботу в Норвегію.

Читайте також
У Норвегії міністр вибачилась за перехід на зимовий час: шкода, 2020-й триватиме довше

З 31 жовтня всі іноземні робітники, які прибувають в скандинавську країну з країн ЄС, де спостерігається велика кількість випадків COVID-19, повинні відбути десятиденну самоізоляцію.

"Нам потрібно робити більше, щоб контролювати поширення інфекції", - сказала Солберг на пресконференції.

Громадські зібрання у закритих приміщеннях тепер будуть обмежені участю 50 осіб, тоді як раніше йшлося про 200 осіб. Приватні зустрічі обмежені участю однієї родини, яка може прийняти не більше п'яти гостей.

Хоча в Норвегії найнижчий рівень нових випадків зараження COVID-19 в Європі, уряд вважає, що повинен вжити нові заходи, аби не довелось переходити до більш жорстких правил і ізоляції жителів, як в деяких інших країнах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.