Надзвичайний стан у Чехії продовжили до 20 листопада

П'ятниця, 30 жовтня 2020, 18:44

Надзвичайний стан у Чехії у зв’язку з пандемією коронавірусу триватиме до 20 листопада.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ceske Noviny.

Нижня палата чеського парламенту схвалила продовження надзвичайного стану на 17 днів, як пропонувала опозиція. Уряд натомість хотів продовження на 30 днів до 3 грудня.

Уряд хотів продовжити надзвичайний стан у зв'язку з тим, що епідемічна ситуація в Чехії як і раніше залишається критичною, йдеться в мотивах звернення до депутатів.

Після закінчення надзвичайного стану уряд хоче зберегти дію деяких обмежень. Зокрема, йдеться про обмеження на свободу пересування, а також на торгівлю і послуги.

Минуле рішення про встановлення надзвичайного стану було прийнято строком на 30 днів до 5 листопада.

На даний момент у Чехії нараховується 178 578 активних випадків зараження коронавірусом. Серед них 6 604 людини госпіталізовані, а 1 031 пацієнт перебуває у важкому стані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.