Прем'єр Грузії вважає, що зупинка транспорту й закриття ресторанів - це ще "не локдаун"

Четвер, 26 листопада 2020, 16:12

Прем’єр-міністр Грузії, яка сьогодні анонсувала жорсткі карантинні обмеження до кінця січня, вважає рівень обмежень не настільки суворим, щоб називати їх "локдауном".

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє "Кавказ Online".

"Це не системні обмеження, це не "локдаун". Виробництво, усе працює. Мова йде лише про необов’язкові сервіси, як ресторани, фітнес. Вони генерують найбільшу мобільність", - заявив Георгій Гахарія. 

Він додав, що уряд у поточній ситуації хоче зберегти баланс між захистом людей та економіки. 

Серед обмежень, які почнуть діяти у Грузії з 28 листопада і триватимуть здебільшого до кінця січня, - зупинка громадського транспорту у найбільших містах, у тому числі тбіліського метро, зупинка усіх міжміських перевезень та комендантська година з 9 вечора до 5 ранку.

У найбільших містах - Тбілісі, Батумі, Кутаїсі, Руставі, Горі, Поті, Зугдіді, Телаві - закриваються усі заклади освіти, дозвілля, послуг краси, громадського харчування і значна частина магазинів - окрім тих, що торгують харчовими продуктами, побутовою хімією, гігієнічними товарами, зоотоварами, а також аптек і кіосків преси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.