У Британії після запровадження локдауну епідемія сповільнилася

П'ятниця, 27 листопада 2020, 19:49

Представники охорони здоров'я Британії заявили, що спалах коронавірусу, можливо, перестав зростати вперше за три місяці.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на агентство АР.

Урядовий науково-консультативний комітет заявив, що коефіцієнт R, який позначає кількість людей, що заражають інших, вперше з середини серпня становить від 0,9 до 1,0. 

Читайте також
Понад 20 млн британців потрапили під дію найбільш суворих коронавірусних обмежень

Це означає, що в середньому кожні 10 осіб з коронавірусом заражають від 9 до 10 інших. Якщо число R є меншим за 1, кількість нових заражень буде скорочуватися.

Втім, в країні існують регіональні відмінності. Кількість інфекцій не росте або зростає в Лондоні і південно-східній Англії, але падає на північному заході і північному сході, де раніше був найвищий рівень інфікування.

У Британії, як і в багатьох інших європейських країнах, після падіння улітку спалах коронавірусу почав набирати обертів восени.

Уряд Британії ввів чотиритижневий національний карантин в Англії 5 листопада. Наступного тижня його замінять системою регіональних обмежень.

 У Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії діють власні коронавірусні обмеження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.