Блокування каналів Медведчука: посли G7 згодні з необхідністю боротьби з дезінформацією

Четвер, 4 лютого 2021, 17:36

Посли країн Групи семи (G7) згодні з необхідністю боротьби з дезінформацією у контексті рішення щодо санкцій проти трьох телеканалів, пов’язаних з Віктором Медведчуком.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Посли погодились, що потрібно боротися з дезінформацією, в рамках свободи та плюралізму ЗМІ", - йдеться у Twitter Групи підтримки України.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський зустрівся з послами країн G7 та Європейського Союзу в Україні і пояснив рішення щодо санкцій проти телеканалів.

Європейський Союз відреагував на це раніше, заявивши, що Україна має законне право боротися з дезінформацією, але водночас для цієї боротьби є певні межі.

Також посли привітали початковий прогрес у реформі СБУ.

На зустрічі з президентом посли також підкреслили необхідність всебічної судової реформи, включно з одночасною реформою ВРП і ВККС, і висловили занепокоєння нещодавніми законодавчими ініціативами (законопроєкти 3711, 4229 щодо Вищої кваліфікаційної комісії і Вищої ради правосуддя), що не забезпечать якісних, чесних суддів.

"Люди і бізнес кажуть нам, що потребують саме таких", - зазначається у Twitter Групи підтримки України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".