Президент Литви пояснив, чому "вбивця" у Росії - не лише Путін 

Вівторок, 6 квітня 2021, 16:31

Президент Литви Гітанас Науседа прокоментував свої слова про те, що вважає президента РФ Владіміра Путіна вбивцею, уточнивши, що "вбивцею" є система у Російській Федерації загалом, побудована за роки перебування Путіна на найвищих посадах.

Про це він сказав в інтерв’ю "Європейській правді" у Вільнюсі. 

"Вбивцею перш за все є система. І це та система, яка була створена в Росії за останні 20 років", - сказав Гітанас Науседа (Путін був вперше обраний президентом РФ майже 21 рік тому. – ЄП).

Він також сказав, що бачить можливість для зміни цієї системи навіть у разі зміни однієї людини, зауваживши, що ще за часів президентства Бориса Єльцина ситуація в Росії була інакшою. 

"Нинішня система (та, яка є вбивцею) створювалася поступово, і зараз ми сприймаємо її як даність. Але це – хибне враження. Так, цю систему можливо було побудувати, але також цю систему можливо прибрати. Напевно, це потребуватиме часу, і багато часу – але це можливо. Втім, передумовою для цього є зміни в самій Росії", - зазначив Гітанас Науседа.

Дивіться також повну відеоверсію інтерв'ю англійською, а також текстовий формат українською на "Європейській правді".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.