Президенти Румунії та Польщі відвідали спільні військові навчання

Вівторок, 11 травня 2021, 15:38

Президенти Румунії та Польщі відвідали спільні військові навчання Justice Sword-2021, що проводяться у Румунії і є частиною більших навчань Defender Europe-2021.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Президент Румунії Клаус Йоганніс зауважив, що такі спільні тренування дуже важливі для підвищення сумісності сил, щоб військові були готові до спільних операцій.

Читайте також
На військових навчаннях в Естонії постраждали 10 десантників армії США 

"Для нас, на східному флангу НАТО, дуже важливо мати добре підготовлені сили для захисту. Ми готуємося до оборони на східному флангу", - цитує його румунське Digi24.

 

Анджей Дуда зазначив, що навчання демонструють модернізацію армій обох країн та підвищення їхньої сумісності зі збройними силами інших союзників у НАТО, зокрема США, пише PAP.

Навчання є частиною масштабніших військових навчань Defender Europe-2021, до яких залучена і Україна. Це найбільші маневри армії США за останні 25 років. Географія навчань охоплює 16 європейських країн.

Президент Польщі другий день перебуває у Румунії з офіційним візитом. У понеділок 10 травня він мав офіційні зустрічі, у тому числі з румунським колегою, та брав участь у саміті "Бухарестської дев’ятки".


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua