Грузинські спецпризначенці вперше беруть участь у навчаннях "Троянський слід"

Четвер, 13 травня 2021, 17:24

Грузинські військові сил спеціальних операцій вперше беруть участь у багатонаціональних навчаннях "Троянський слід", що проходять у Європі. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Эхо Кавказу".

Це щорічні навчання, організовані Європейським командуванням спеціальних операцій США. Їхня мета - підвищення взаємосумісності, й готовності та обмін досвідом. 

Президенти Румунії та Польщі відвідали спільні військові навчання

Навчання тривають 3-14 травня і проходять у п'яти країнах. Один підрозділ грузинських сил спецоперацій бере участь у навчаннях в Румунії, ще частина тренуються у Грузії разом з американськими військовими. 

Загалом у навчаннях беруть участь військові 10 країн - США, Німеччини, Британії, Іспанії, Румунії, Болгарії, Чорногорії, Північної Македонії, України та Грузії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.