COVID-мапа Європи далі темнішає, "зеленими" залишились майже виключно сусіди України

Четвер, 19 серпня 2021, 18:38

На "коронавірусній" мапі Європи, порівняно з минулим тижнем, зеленою зоною залишились лише найближчі сусіди України - Польща, Словаччина, Угорщина та Румунія, а також Чехія і частина Хорватії.

Як повідомляє "Європейська правда", про це свідчить оновлена мапа від 12 серпня, яку щотижня у четвер публікує Європейський центр з попередження і контролю захворювань.

До жовтої зони перейшли країни з центру Європи, які минулого тижня ще були повністю або частково у зеленій зоні - Німеччина та Австрія, а також Латвія.

 

Порівняно з попереднім тижнем, повністю червоною стала Франція, Литва, уся Греція та Болгарія.

Читайте також
ЄС визнав українські COVID-сертифікати в застосунку "Дія"

З’явились перші червоні зони у Німеччині, Бельгії, Норвегії, майже повністю червоною стала Швеція.

Темно-червоні зони, що позначають регіони з найгіршою епідемічною ситуацією, є в Іспанії (але вже не по всій країні, на відміну від минулого тижня), на півдні Франції, грецькому Криті та Кіпрі, а також півночі Ірландії - як і минулого тижня. 

Критеріями для поділу на зони є не лише кількість виявлених випадків, а й кількість тестів відносно кількості населення та відсоток позитивних тестів серед усіх зроблених. 

На піку осінньо-зимової хвилі епідемії майже вся Європа була червоною або темно-червоною зоною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.