Італія почала пропонувати третю дозу вакцини найвразливішим групам

Понеділок, 20 вересня 2021, 10:37

Італія з 20 вересня почала пропонувати третю підсилюючу дозу вакцини від коронавірусу людям, яких вважають групами найбільшого ризику. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ansa. 

До таких відносять людей, що мають проблеми з імунною системою, пацієнтів з онкологічними захворюваннями і які пережили трансплантацію. Загалом це близько 3 млн осіб. 

Читайте також
У Данії почнуть пропонувати третю дозу вакцини мешканцям будинків для літніх людей

У провінції Рієті перших пацієнтів почали вакцинувати підсилюючою дозою ще минулого тижня. 

Загалом в країні завершили вакцинацію від коронавірусу понад 74% дорослого населення, і майже 83% щеплені принаймні першою дозою.

Ситуація з поширенням вірусу залишається відносно стабільною. За останні 24 години зареєстрували понад 3800 нових заражень коронавірусом і 26 смертей. За день до цього показники складали близько 4580 нових хворих і 51 смертей. З кінця серпня, коли добові показники заражень становили близько 7000 випадків, захворюваність в країні поступово спадає, проте в експертних колах побоюються зміни цієї тенденції через початок навчального року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.