У Румунії змінять правила COVID-19 через зростання рівня захворюваності

Четвер, 30 вересня 2021, 13:44

Уряд Румунії вирішив змінити деякі правила, що стосуються коронавірусних обмежень, на тлі зростання показників захворюваності COVID-19.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

За останні тижні кількість випадків COVID-19 в країні швидко збільшилася, і у вівторок щоденні випадки захворювання досягли 11 000. Це найбільша кількість щоденних випадків з початку пандемії.

Хоча в середу показники були трохи нижче, вони залишилися близькі до історичного максимуму. Органи охорони здоров'я вже прогнозують що в жовтні в Румунії може реєструватися понад 20 000 випадків COVID-19 в день.

При рівні захворюваності понад 6 на 1000 осіб школи слід закривати відповідно до правил, встановлених лише місяць тому. Але тепер уряд розглядає можливість відмови від закриття шкіл незалежно від кількості інфекцій.

Школи, як і раніше можуть бути закриті в разі позитивного результату тесту у певної кількості учнів і викладачів.

На вимогу туристичної індустрії ресторани також більше не будуть повністю закриватися, але їм буде дозволено приймати тільки вакцинованих клієнтів.

У Румунії другий найнижчий рівень вакцинації в Європейському Союзі, менше тільки у Болгарії. У країні повністю вакциновані лише трохи більше третини дорослого населення.

Нагадаємо, Румунія встановила 14-денний карантинний режим для більшості невакцинованих українців, які прибувають в країну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.