Орбан відмовився від плану щодо купівлі земель у Словаччині

Середа, 13 жовтня 2021, 10:49

Уряд Угорщини переосмислив свій намір створити фонд для купівлі ріллі в Центральній Європі за державні гроші.

Про це заявив міністр закордонних справ Словаччини Іван Корчок, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

Кілька представників словацької виконавчої влади розкритикували цей крок, а Міністерство сільського господарства заявило, що змінить законодавство щодо купівлі сільськогосподарських земель.

На зустрічі минулого тижня Корчок особисто попросив свого угорського колегу Петера Сійярто не приймати спірну резолюцію про купівлю землі.

За словами Корчока, Орбан у листі повідомив прем’єр-міністра Словаччини Едуарда Гегера, що його уряд скасує рішення.

"Це підтверджує необхідність консультацій та інтенсивного діалогу щодо всього, що ми робимо у наших відносинах", - заявив Корчок.

Він привітав рішення Угорщини, заявивши, що це покращить словацько-угорські відносини.

"Однак я також вважаю, що в найближчому майбутньому ми отримаємо відповіді від міністра закордонних справ Угорщини на інші питання, що стосуються придбання нерухомості або програм урядового уряду в Словаччині в галузі освіти та підтримки бізнесу", - додав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.