В Італії на тлі пандемії різко впала народжуваність

Вівторок, 14 грудня 2021, 16:39

Італійське статистичне агентство ISTAT повідомило у вівторок, що під час пандемії італійські жінки народжують значно менше дітей, ніж будь-коли раніше. 

Як повідомляє "Європейська правда", про це пише агентство АР.

У січні 2021 року - через 10 місяців після драконівського локдауну в Італії - зафіксували найнижчий рівень народжуваності за всю історію. Зниження склало 13,6% порівняно з тим самим місяцем роком раніше. Це означає, що народилося майже на 5000 дітей менше.

Норвегія ще більше посилить коронавірусні обмеження

ISTAT заявив, що після значних падінь також у листопаді та грудні 2020 року мало сумнівів у тому, якою є роль пандемії, і що ця тенденція, схоже, зберігається.

Трохи більш ніж за десять років народжуваність в Італії знизилася на третину: в 2020 народилося 404 892 дитини в порівнянні з 576 659 в 2008 році. 

Майже всі ці зниження пов'язані із сім'ями, в яких двоє батьків є італійцями. 

Підписуйтеся на Telegram-канал "Європа тут" з найцікавішим від ЄвроПравди

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.