ЄС викликав посла Росії через війну проти України

П'ятниця, 25 лютого 2022, 10:08

Євросоюз викликав посла РФ при ЄС у Брюсселі у рамках заходів ЄС з реагування на вторгнення Росії до України.

Про це повідомили у представництві ЄС в Україні, пише "Європейська правда".

Високий представник Жозеп Боррелль доручив генеральному секретарю Європейської служби зовнішніх справ Стефано Санніно викликати посла РФ при Європейському Союзі, Володимира Чижова.

"Під час їхньої зустрічі, генеральний секретар Санніно передав найрішучіше засудження Європейським Союзом безпідставного, невиправданого вторгнення збройних сил Російської Федерації в Україну, а також – вимогу до Президента Російської Федерації Володимира Путіна негайно припинити військові дії та беззастережно вивести всі військові формування та військову техніку з усією території України", - зазначають у повідомленні.

Як випливає зі змісту повідомлення, посла викликали ще до засідання Європейської ради ввечері 24 лютого, на якому оголосили новий пакет санкцій проти Росії за напад на Україну.

Нагадаємо, лідери ЄС схвалили новий пакет санкцій проти Росії.

Детально про наміри Заходу читайте в LIVE-трансляції БОРОТЬБА ЗА САНКЦІЇ. Дії США, Європи та світу у день нападу на Київ.

Про військові дії у другий день вторгнення читайте тут: Росія почала атакувати Київ. ОНЛАЙН.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.