Перша країна ЄС відправила в Україну спеціалістів для розслідування воєнних злочинів РФ

фото
Понеділок, 11 квітня 2022, 12:02

В Україну прибули спеціалісти з Франції, які будуть допомагати українській владі у розслідування воєнних злочинів, скоєних російськими військовими.

Про це повідомив у Twitter посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, пише "Європейська правда".

"З гордістю вітаємо у Львові загін технічних та наукових жандармів, які прибули на допомогу своїм українським побратимам у розслідуванні воєнних злочинів, скоєних навколо Києва. Франція перша, хто надає таку допомогу", - написав посол.

Він додав, що спеціалісти почнуть роботу вже у вівторок.

Раніше повідомлялося, що міністри закордонних справ ЄС 11 квітня зустрілися з прокурором Міжнародного кримінального суду Карімом Ханом, щоб обговорити розслідування скоєних Росією в Україні звірств.

Як відомо, 2 березня Міжнародний кримінальний суд розпочав розслідування можливих злочинів, скоєних в Україні.

Президентка Єврокомісії також запропонувала Україні підтримку європейських фахівців для документування воєнних злочинів російських окупаційних військ.

Британія призначила спеціального радникащо консультуватиме Україну у цьому процесі - досвідченого суддю Міжнародного кримінального суду. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.