Росія відповіла Румунії та Болгарії видворенням дипломатів

П'ятниця, 13 травня 2022, 15:13

Міністерство закордонних справ Росії у п’ятницю оголосило, що вживає заходи у відповідь, та оголошує персонами нон грата співробітників посольств Румунії та Болгарії.

Про відповідні рішення МЗС РФ повідомило на офіційному сайті, пише "Європейська правда".

Зокрема, Росія оголосила небажаними 10 співробітників посольства Румунії в Москві. Цей захід є відповіддю на прийняте 5 квітня рішення видворити з Румунії 10 дипломатів посольства Росії в Бухаресті.

РФ заявила, що румунська сторона "безпідставно" звинувачує Росію у військових злочинах в Україні. Російське міністерство стверджує, що Бухарест "відбілює безчинства", які нібито скоюють так звані українські "нацбатальйони".

Крім того, Росія висилає одного співробітника посольства Болгарії в Москві у відповідь на рішення Софії видворити одного дипломата російського посольства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.