Ексглава МЗС Австрії, відома танцем з Путіним, пішла з "Роснєфті"

Понеділок, 23 травня 2022, 12:58

Колишня очільниця МЗС Австрії Карін Кнайсль, відома танцем з президентом РФ на своєму весіллі, надіслала російській компанії "Роснєфть" заяву про відставку з посади члена ради директорів. 

Як пише "Європейська правда", про це повідомила  "Роснєфть" в понеділок у пресрелізі.

У повідомленні сказано, що Кнайсль пішла у відставку з посади члена ради директорів компанії "Роснєфть" 20 травня. 

"У зв'язку з цим зверненням компанія дякує Карін Кнайсль за спільну роботу протягом останніх десяти місяців, які відрізнялися складною пандемічною та міжнародною обстановкою", - йдеться в заяві компанії. 

Кнайсль увійшла в раду директорів у червні 2021 року. "Роснєфть" зазначила, що розраховує на співпрацю з Кнайсль у майбутньому, оскільки вважає її "провідним представником міжнародної експертної спільноти". 

Раніше посаду голови ради директорів "Роснєфті" залишив колишній канцлер Німеччини Герхард Шредер, який обіймав її з 2007 року. 

19 травня Європарламент закликав ЄС запровадити санкції проти Шредера та Карін Кнайсль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Важкі компроміси для членства в ЄС: що відбувається на Балканах і до чого тут РФ

Уряд Північної Македонії погодився на поступки, щоб розблокувати шлях до ЄС. Це рішення викликало протести, організаторами яких стали проросійські сили.

Рішення на користь РФ: чому інвестиції у видобуток газу вважатимуть "зеленими"

Європейський парламент за підтримки українського міністра прийняв досить суперечливе рішення – визнати інвестиції у викопний газ дружніми до довкілля.

Кандидатські "бонуси": що дає Україні наближення до членства у ЄС

Україна як кандидат у члени ЄС перші кілька років отримуватиме сотні мільйонів євро на рік. Але одночасно – й уважний контроль над використанням цих грошей.