Starbucks припиняє бізнес у Росії

Понеділок, 23 травня 2022, 16:51

Американська компанія Starbucks заявила в понеділок, що залишить російський ринок майже через 15 років роботи.

Про це пише Reuters, повідомляє "Європейська правда".

Найбільша у світі мережа кав'ярень приєдналася до низки провідних західних брендів, що залишають Росію через війну проти України.

Starbucks має 130 точок у Росії, що повністю належать і керуються її ліцензіатом Alshaya Group, в якій працює близько 2000 співробітників.

Starbucks не надала подробиць щодо фінансових наслідків виходу.

На початку березня Starbucks закрила свої торгові точки і призупинила всю комерційну діяльність у Росії, включаючи доставку своєї продукції країну.

Starbucks, яка відкрила свій перший магазин у Росії в 2007 році, заявила, що продовжить підтримувати там своїх співробітників, у тому числі платити їм зарплати протягом шести місяців.

Російські ЗМІ також повідомляють, що Starbucks закриває свою російську юридичну особу.

Нагадаємо, 16 травня компанія McDonald's заявила, що розпочала процес продажу свого російського бізнесу, який включає 850 ресторанів, у яких працює 62 000 людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?