Росія поскаржилась Хорватії на її "ворожу" поведінку

Четвер, 26 травня 2022, 08:13

Росія звинуватила Хорватію у тому, що вона обрала ворожий та деструктивний підхід до двосторонніх відносин, який завдає шкоди інтересам людей в обох країнах.

Про це Москва заявила в середу у дипломатичній ноті, спрямованій з нагоди 30-річчя встановлення дипломатичних відносин, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Euractiv.

"На жаль, хорватська влада в останні місяці зайняла ворожу позицію щодо Росії, що різко контрастує з якістю наших двосторонніх відносин. Усі наші позитивні досягнення перебувають під ударом", - сказано у ноті російського МЗС.

За словами міністерства, така деструктивна поведінка є "згубним підходом, який не має майбутнього".

"Ми віримо, що здоровий глузд візьме гору, і Хорватія повернеться на шлях конструктивного діалогу, заснованого, зокрема, на усвідомленні геополітичних реалій та справжніх національних інтересів", - йдеться у ноті МЗС РФ.

Хорватія повністю підтримала Україну на тлі російського вторгнення. У квітні вона наказала 24 співробітникам російського посольства, зокрема 18 дипломатам, покинути країну через "жорстоку агресію" проти України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.

Ціна відмови: які наслідки матиме ненадання Боснії статусу кандидата у члени ЄС

Боснія і Герцеговина могла отримати статус кандидата у члени ЄС разом з Україною та Молдовою. Цього не сталося – і це добра новина для РФ і погана для всіх інших.

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"...