У НАТО натякнули, що чекають від Грузії активніших реформ

Понеділок, 9 травня 2022, 17:34

Спецпредставник НАТО щодо Кавказу і Центральної Азії Хав’єр Коломина заявив, що в Альянсі стурбовані призупиненням реформ у Грузії і триваючою політичною кризою.

Як повідомляє агентство "Новости-Грузия", про це він сказав в інтерв’ю телекомпанії "Формула", пише "Європейська правда".  

"В останній рік-півтора року процеси загальмували. Ми стурбовані, як в Альянсі, так і його союзники", - зазначив Хав’єр Коломина. 

Курт Волкер визнав, що Захід чекає на зміну влади у Грузії

Він додав, що НАТО вважає Грузію дуже цінним партнером.

"Серед того, що необхідно зробити Грузії - активізувати шлях реформ і повернути собі титул "чемпіона реформ", який Грузія мала кілька років тому", - зазначив представник НАТО.

Він нагадав, що у щорічному національному плані для Грузії вказані усі рекомендації. Передусім, це судова реформа, виборча реформа і нагляд за сектором безпеки. 

Коломина зауважив, що політична напруга в країні також не йде на користь. 

Згідно з останніми опитуваннями, 75% населення країни підтримують або скоріше підтримують вступ Грузії в НАТО, проти - 20% і 5% - не визначилися з думкою. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антизахідна Грузія: як офіційний Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.

Повернення до Міжмор’я: як оновлена польська концепція може допомогти Україні

Україна потребує допомоги, щоб набуття членства у ЄС було максимально плавним та ефективним. Допомогти у цьому може колишня геополітична концепція Міжмор’я.

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...