Мер Варшави розмовляв через відеозв’язок з фальшивим Віталієм Кличком

Вівторок, 28 червня 2022, 19:08

Мер Варшави Рафал Тшасковський провів відеодзвінок з невідомим, який видавав себе за мера Києва Віталія Кличка.

Про це пише "Європейська правда" із посиланням на TVN24.

Розмова Тшасковського з несправжнім мером Києва відбулася на початку червня.

Хід розмови здався меру польської столиці підозрілим, тому співробітники Тшасковського відразу ж зв'язалися з офісом справжнього Кличка в Києві. Звідти запевнили, що мер на той момент відеодзвінка не проводив.

Тому варшавська мерія звернулася до поліції. Тшасковський спокійно сприйняв очевидне шахрайство. За його словами, ніяких чутливих питань не обговорювалося.

Раніше повідомлялося, що шахрай, який видавав себе за Віталія Кличка, зв’язався по відеозв’язку з бургомістром Берліна Францискою Ґіффай та спілкувався з нею пів години.

Шахрай дізнавався про ситуацію в Берліні та про догляд за біженцями у перші чверть години. Потім посипалися питання, які видалися підозрілими.

Зокрема, щодо співпраці влади Берліна, аби українські чоловіки покидали місто і воювали в Україні. Або щодо того, чи українські біженці в Німеччині отримуватимуть соціальну допомогу обманним шляхом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.