У Вроцлаві відкрилася виставка знищеної в Україні російської техніки

фото
Середа, 13 липня 2022, 19:27

Вроцлав став другим польським містом, де відкрилася виставка "За вашу і нашу свободу" – там представлена російська техніка, знищена під час бойових дій в Україні.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на офіційний портал Вроцлава.

Знищену ЗСУ військову техніку росіян покажуть у Празі

Зазначається, що виставка була відкрита на території Центру історії депо ще 11 липня і буде тривати наступні два тижні. Вхід на неї безкоштовний.

За словами речника Центру історії депо Юліуша Возьни, виставка має на меті показати, що попри завершення Другої світової війни понад 70 років тому збройні конфлікти у світі продовжують тривати, забираючи життя людей.

 
Фото: Офіційний портал Вроцлава

"Це речові докази. Це те, що ми не можемо побачити у фільмах, з чим ми не можемо зіштовхнутись, переглядаючи фото, газетні матеріали з України. Тут справді бачимо речові докази, які були на полі бою", – додає він.

На виставці представлені, серед іншого, знищений танк Т-72, гаубиця 2-519 і зруйнований БТР-82А.

Виставка створена спільно міністерством оборони України та канцелярією прем’єр-міністра Польщі. Вроцлав став другим після Варшави містом, де представлена експозиція. Заплановано також покази в інших містах Польщі та Європи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Союз Орбана та Трампа. Як два одіозних лідери об'єднуються для спільних дій після 2024 року

"Україна – наш сусід. Вони мають нашу повну солідарність", – заявив Орбан, на додаток показавши, що і у цьому питанні готовий до жорсткої маніпуляції.

Курт Волкер: До кінця року ми побачимо зміну на фронті, а далі у росіян буде складна зима

"Коли вам протистоїть такий ворог – місця для компромісу немає. Зараз надто ризиковано навіть тимчасово залишати Крим у руках Росії..."

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.