Данія надасть Україні 35 екскаваторів для відновлення інфраструктури 

фото
П'ятниця, 5 серпня 2022, 17:41

Данія запропонувала надати Україні 35 екскаваторів через механізм цивільного захисту ЄС для відновлення зруйнованої війною інфраструктури.

Про це повідомили у Європейській комісії, пише "Європейська правда".

"Зруйнованій війною Україні потрібні екскаватори, щоб допомогти відновити пошкоджену та критично важливу інфраструктуру по всій країні. Данія запропонувала Україні 35 одиниць важкої техніки через механізм цивільного захисту ЄС", - йдеться у повідомленні Єврокомісії у Twitter.

 Повідомляється, що перші машини вже прибули через хаб ЄС в Польщі.

У липні Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) виділив Україні 1,59 мільярда євро фінансової допомоги для відновлення найважливішої пошкодженої інфраструктури та важливих проєктів, спрямовані на задоволення нагальних потреб українців.

Крім того, за словами прем’єра України Дениса Шмигаля, за підсумками конференції щодо реформ та відбудови України у швейцарському Лугано вдалося залучити майже 2 млрд доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.