Шмигаль: у Лугано на підтримку України залучили майже 2 млрд євро

Четвер, 7 липня 2022, 18:26

За словами прем’єра України Дениса Шмигаля, за підсумками конференції щодо реформ та відбудови України у швейцарському Лугано вдалося залучити майже 2 млрд доларів.

Про це він заявив у своєму Twitter, пише "Європейська правда".

"Урядова команда в Лугано залучила майже 2 млрд доларів підтримки партнерів для України. Вдячні Світовому банку, ЄБРР, Європейському інвестиційному банку, урядам Швеції , Швейцарії , Великої Британії , а також бізнесу та неурядовому сектору", - написав Шмигаль.

Нагадаємо, конференція проходила 4-5 липня у швейцарському Лугано. За її підсумками понад 40 країн разом із багатосторонніми організаціями, такими як Європейський інвестиційний банк та Організація економічного співробітництва та розвитку, пообіцяли підтримати відбудову України.

Зокрема, уряд Швеції оголосив, що вирішив надати Україні ще 6 мільйонів євро в рамках допомоги з відновлення зруйнованої інфраструктури.

Президент Швейцарії оголосив про подвоєння підтримки України до понад 100 млн франків (понад 100 млн доларів) до кінця 2023 року.

Читайте також: Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.