У Польщі організували протест проти українських біженців, туди ніхто не прийшов

фото
Понеділок, 26 вересня 2022, 16:31

На акцію протесту проти прийому українських біженців у місті біля кордону Польщі з Україною не прийшла жодна людина.

Про це пише видання Notes from Poland, повідомляє "Європейська правда".

У неділю в Сяноку, 37-тисячному містечку на південному сході Польщі поблизу кордону з Україною, активістка націоналістичної партії "Конфедерація" Кароліна Пікула організувала протест проти "українізації Польщі" на Ринковій площі.

 

Однак під час заходу, який Пікула транслювала у прямому ефірі на YouTube, ніхто не з’явився. Єдина зацікавленість була від чоловіка, який прийшов з нею сперечатися.

Після того як польські ЗМІ повідомили про те, що на захід ніхто не прийшов, Пікула, яка також намагалася організувати інші протести в регіоні, написала у Twitter, що "ми продовжуватимемо невпинно виконувати свою роботу проти навмисної колонізації Польщі Україною".

Тим часом інший захід у Варшаві, на якому виступили два депутати-націоналісти, зібрав лише невелику кількість людей.

Останніми тижнями діячі "Конфедерації" просувають гасло "Зупинити українізацію Польщі". Партія, яка тривалий час виступає проти масової імміграції з України, стверджує, що українські біженці отримують "пільги", яких немає у поляків.

У суботу партія організувала марш та протест у Варшаві проти "загроз, пов’язаних із масовим напливом людей з України". Один із лідерів "Конфедерації" Гжегож Браун закликав усіх "польських патріотів", які виступають проти "деполонізації та українізації Польщі".

На акції протесту прийшло від 150 до 200 людей. Вони пройшли маршем від Парадної площі до президентського палацу з одним плакатом: "Президенте, ви зробили більше за місяць для українців, ніж за сім років для поляків".

Учасники також демонстрували банери з логотипами ультраправих груп "Всепольська молодь" (Młodzież Wszechpolska) і Національного руху (Ruch Narodowy).

Нагадаємо, набули чинності чергові обмеження на в'їзд до Польщі для росіян - проблеми виникнуть у громадян цієї країни, які подорожують літаком чи кораблем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.