Путін потис руку голові Гагаузії та пообіцяв "підтримку"

фото
Середа, 6 березня 2024, 21:35

Башкан (голова) Гагаузії – автономного краю Молдови – Євгенія Гуцул у межах свого неоголошеного візиту до Росії розповіла про зустріч із її президентом Владіміром Путіним.

Таке повідомлення з’явилось у Telegram-каналі Гуцул, пише "Європейська правда".

Голова Гагаузії заявила, що обговорила з Путіним "складну регіональну і геополітичну проблематику, в епіцентрі якої перебуває" регіон.

"Я повідомила Владіміру Владіміровічу про беззаконні дії влади в Молдові, яка мстить нам за нашу громадянську позицію і вірність національним інтересам", – написала Гуцул, заявивши про порушення "законних прав" і "дестабілізацію в Гагаузії та в усій країні".

Реклама:
 
Фото: Евгения Гуцул / Telegram

Вона додала, що Путін "пообіцяв надати підтримку Гагаузії і гагаузькому народу у відстоюванні наших законних прав, повноважень і позицій на міжнародній арені".

Євгенія Гуцул офіційно склала присягу башкана Гагаузії в липні 2023 року. Церемонія відбулась із численними порушеннями й без участі попередниці Гуцул на посаді, Ірини Влах, та керівництва Молдови.

У Росії Гуцул перебуває щонайменше з 1 березня, коли вона зустрілась із головою Ради Федерації РФ (верхньої палати парламенту) Валентини Матвієнко й попросила "допомоги" Москви.

Дивіться також відео "Європейської правди": Гагаузія: любов до РФ, гроші з ЄС і страх сепаратизму. Історія регіону під боком України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: