ЗМІ: Європа хоче направити "групу підтримки" на зустріч Зеленського і Трампа
Європейські лідери хочуть відправити до Вашингтона в понеділок, 18 серпня, на зустріч президентів України та США Володимира Зеленського і Дональда Трампа своїх "важковаговиків" для підтримки Києва.
[SOURCE]Про це пише Politico із посиланням на слова обізнаних співрозмовників, передає "Європейська правда".
Як пише видання, європейські лідери докладають усіх зусиль, щоб запобігти конфлікту в Овальному кабінеті (детальніше читайте у матеріалі "ЄвроПравди": Сварка найвищого рівня. Чому зірвана зустріч Зеленського й Трампа ще не стала катастрофою).
За словами двох європейських дипломатів та особи, обізнаної з цим питанням, планується відправити принаймні одного "з улюблених співрозмовників" Трампа, президента Фінляндії Александра Стубба, разом із Зеленським, коли той приїде до Вашингтона в понеділок, 18 серпня, на зустріч із Трампом.
Ідея полягає в тому, що Стубб може допомогти запобігти будь-яким спалахам конфлікту між Трампом і Зеленським та переконати президента США включити Європу в будь-які подальші переговори.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте, який підтримує тісні стосунки з Трампом, також може відвідати Вашингтон, за словами одного з обізнаних співрозмовників.
Нагадаємо, після зустрічі двох лідерів на Алясці Трамп заявив, що домовився з Путіним про обмін територіями і "Зеленський має це прийняти".
Також він анонсував нові переговори з очільником Кремля і сказав, що буде брати участь у зустрічі Зеленського та Путіна, якщо така відбудеться.
Детальний аналіз та інсайди щодо того, про що домовилися Путін і Трамп, читайте у статті "ЄвроПравди" "Перемога Путіна, удар по Україні.Про що Трамп домовився на Алясці".