Сенат США майже одноголосно затвердив нові санкції проти РФ

Четвер, 15 червня 2017, 07:48
Версія для друку Коментарі

Сенат США переважною більшістю голосів затвердив нові санкції проти Росії у зв’язку з її втручанням у президентську кампанію в США.

Про це повідомляє Fox News.

Відповідні поправки були включені до закону про санкції щодо Ірану. За документ проголосували 97 сенаторів, проти були двоє.

Своїми діями республіканці і демократи вирішили покарати Росію за її втручання у виборчу кампанію у США. Сенатори, які підтримали санкції, також обґрунтовували свою позицію діями Росії в Україні і Сирії.

Документ, за який проголосував Сенат, передбачає посилення діючих санкцій і запровадження нових заходів щодо широкого кола осіб, в тому числі звинувачених у корупції, порушення прав людини, постачанні зброї сирійському режиму.

Санкції також стосуються різних галузей російської економіки: видобуток корисних копалин, металургія, транспортний та залізничний сектори. Крім того, будуть покарані особи, які причетні до злочинної кібердіяльності від імені російського уряду, особи, які ведуть справи з російськими розвідувальними і оборонними агентствами.

Документ, крім того, зобов’яже Білий дім, якщо він вирішить пом’якшити, призупинити чи скасувати чинні санкції проти Росії, узгоджувати це з Конгресом.

Президент може накласти вето на цю поправку, але у Сенаті переконані, що мають достатню кількість голосів, аби подолати вето.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter