Британська easyJet відкриє офіс в Австрії, щоб літати в ЄС після Brexit

П'ятниця, 14 липня 2017, 12:29
Версія для друку Коментарі

Британська лоукост-авіакомпанія easyJet заявила, що подала заявку на отримання нового сертифіката авіаперевізника в Австрії, що дозволить їй продовжувати пролітати в ЄС після Brexit, незалежно від результату переговорів.

Про це повідомляє The Local.

Повідомляється, що буде створена нова авіакомпанія EasyJet Europe з головним офісом у Відні, що дозволить EasyJet продовжувати здійснювати польоти як в Європі, так і всередині країни.

Компанія також  зазначила, що новий офісі створить робочі місця в Австрії, тоді як у Британії позиції не будуть втрачені.

"Хоча нова структура захистить всі існуючі права EasyJet на польоту у Європі, EasyJet і надалі наполягатиме, щоб Велика Британія та ЄС досягли авіаційної угоди, яка, як мінімум, дозволить здійснювати рейси між Британією та ЄС", - йдеться у заяві.

Протягом останніх двох десятиліть авіакомпанія Британії літали за системою Єдиного європейського неба, яка скасувала торговельні обмеження на авіакомпанії ЄС.

Якщо британські переговірники не зможуть домовитися про пільгові умови, британські авіалінії можуть втратити цей статус, як тільки країна вийде з ЄС.

Це означатиме, що вони більше не користуватимуться правами, включаючи можливість вільно встановлювати вартість авіаквитків, а також запускати будь-який маршрут до Європи без попереднього дозволу.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter