GRECO: Україна має ефективно впровадити антикорупційні закони

Вівторок, 25 липня 2017, 13:26
Версія для друку Коментарі

Україна покращила свою законодавчу базу стосовно корупційних правопорушень, тепер ключовим завданням є впровадити законодавство на практиці.

Про це ідеться у додатку до другого звіту про дотримання законодавства в Україні антикорупційного органу Ради Європи GRECO (Група держав проти корупції), опублікованому 25 липня.

У GRECO дійшли висновку, що за шість років Україна виконала одинадцять з шістнадцяти рекомендацій щодо криміналізації корупційних правопорушень та прозорості партійного фінансування.

П'ять рекомендацій, щодо яких очікуються рішення, були розглянуті лише частково.

GRECO закликає Україну забезпечити, щоб у питанні прозорості виборчих фондів не було введення в оману, наприклад, "власними коштами" партій чи кандидатів. Також має гарантуватися незалежність НАЗК.

GRECO також підкреслює важливість координації між НАЗК та ЦВК щодо забезпечення ефективного моніторингу партійного фінансування та виборчих кампаній.

Повідомляється, що цією доповіддю GRECO завершує третій етап оцінки щодо України. Організація вже розпочала четвертий етап, який фокусуватиметься на запобіганні корупції стосовно членів парламенту, суддів та прокурорів. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Іванна Костіна, Європейська правда, Берлін

Бікіні, мігранти та надмандати: як агітують та голосують на виборах у Німеччині

Політична агітація у Німеччині заслуговує на окрему згадку – за строкатістю зовнішньої реклами і її кількістю передвиборний Берлін може конкурувати з Україною. Маргінали можуть просто-таки змагатися в креативі – настільки, що передвиборні плакати колекціонують у соцмережах...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter