На навчання НАТО в Грузію прибула друга партія військової техніки США

Субота, 29 липня 2017, 16:19
Версія для друку Коментарі

До Грузії прибула чергова партія американської військової техніки, яка візьме участь в навчаннях НАТО "Гідний партнер 2017" (Noble Partner - 2017).

Про це у суботу повідомляє видання "Новости-Грузия".

Бронемашини "Страйкер" прибули до грузинського міста Поті. Із західної Грузії техніка пройде на схід країни і прибуде на військовий аеродром Вазіані в передмісті Тбілісі.

 
 

30 липня у Вазіані стартує перша фаза навчань "Гідний партнер 2017". Раніше цього тижня в Вазіані прибули американські танки "Абрамс" типу "М1" та "А2", а також бойові машини піхоти "Бредлі".

Це треті за рахунком навчання Noble Partner в Грузії, цього року вони будуть наймасштабнішими. У навчаннях візьмуть участь більше 2,8 тисяч військових з Грузії, США, Великої Британії, Німеччини, Туреччини, Словенії, Вірменії та України.

Метою багатонаціональних навчань є посилення обороноздатності Грузії, підвищення сумісності з військовими підрозділами країн-членів і партнерів НАТО, формування і розвиток регіональних і єдиних партнерських можливостей. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter