На навчання НАТО в Грузію прибула друга партія військової техніки США

Субота, 29 липня 2017, 16:19
Версія для друку Коментарі

До Грузії прибула чергова партія американської військової техніки, яка візьме участь в навчаннях НАТО "Гідний партнер 2017" (Noble Partner - 2017).

Про це у суботу повідомляє видання "Новости-Грузия".

Бронемашини "Страйкер" прибули до грузинського міста Поті. Із західної Грузії техніка пройде на схід країни і прибуде на військовий аеродром Вазіані в передмісті Тбілісі.

 
 

30 липня у Вазіані стартує перша фаза навчань "Гідний партнер 2017". Раніше цього тижня в Вазіані прибули американські танки "Абрамс" типу "М1" та "А2", а також бойові машини піхоти "Бредлі".

Це треті за рахунком навчання Noble Partner в Грузії, цього року вони будуть наймасштабнішими. У навчаннях візьмуть участь більше 2,8 тисяч військових з Грузії, США, Великої Британії, Німеччини, Туреччини, Словенії, Вірменії та України.

Метою багатонаціональних навчань є посилення обороноздатності Грузії, підвищення сумісності з військовими підрозділами країн-членів і партнерів НАТО, формування і розвиток регіональних і єдиних партнерських можливостей. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Алан Дункан, міністр у справах Європи та Америки (Велика Британія)

Британія та Східне партнерство: спільні цілі в добу нових викликів

Наше партнерство залишилося непохитним. Вихід Британії з Євросоюзу не змінить наших спільних цілей і пріоритетів зі східними сусідами, ми продовжимо працювати разом із союзниками та друзями по всій Європі, щоб втілити їх у життя.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Лаагрі-Київ

Досвід адмінреформи для України: як звільнити більшість мерів, не зруйнувавши державу

Україна часто скаржиться на урбанізацію та "вимирання" сіл, особливо в депресивних регіонах. Якщо молодь не бачить перспектив у рідному селі, вона їде поза очі – в обласний центр, до столиці, куди завгодно. В Естонії проблема ще глибша, але з нею впоралися...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter