США подарують ВПС Естонії два транспортних літаки

Четвер, 10 серпня 2017, 12:57
Версія для друку Коментарі

Військово-повітряні сили Естонії отримають у подарунок від Сполучених Штатів Америки два транспортних літаки М-28, які прибудуть в Естонію в 2018 році.

Про це повідомляє портал ERR.ee.

Йдеться про міжурядову угоду, згідно з якою Естонія отримає в подарунок два транспортні літаки M-28/C-145a загальною вартістю $6 млн за умови, що Естонія візьме на себе витрати, необхідні на приведення літаків у відповідність з вимогами повітряної безпеки в Європі та на доставку в Естонію.

Побудовані в Польщі літаки були випущені в 2009 році і до цього часу були законсервовані. Літаки знаходяться в хорошому технічному стані, зараз ведеться їх передполітна підготовка

Літаки повинні змінити транспортні літаки Ан-2, якими зараз користуються ВВС Естонії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Від агента КДБ до "другого Трампа": 7 фактів про переможця виборів у Чехії, Андрея Бабіша

Чехи проголосували за партію мільярдера Андрея Бабіша попри всі скандали, проблеми у біографії, і навіть попри кримінальну справу, відкриту проти нього. Тепер він має всі шанси стати новим прем'єр-міністром Чехії. Але чому політик викликає таке несприйняття чеської політичної елити?

Наталя Іщенко, для Європейської правди

Посередник із Загреба: навіщо президент Хорватії поїхала до Путіна

Хорватський президент запросила Росію до участі в проектах Ініціативи "Тримор’я", хоча із самого початку цілями цього об’єднання вважалися позбавлення залежності від російських вуглеводнів, а також побудова геополітичного союзу, орієнтованого скоріше на Вашингтон.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter