США подарують ВПС Естонії два транспортних літаки

Четвер, 10 серпня 2017, 12:57
Версія для друку Коментарі

Військово-повітряні сили Естонії отримають у подарунок від Сполучених Штатів Америки два транспортних літаки М-28, які прибудуть в Естонію в 2018 році.

Про це повідомляє портал ERR.ee.

Йдеться про міжурядову угоду, згідно з якою Естонія отримає в подарунок два транспортні літаки M-28/C-145a загальною вартістю $6 млн за умови, що Естонія візьме на себе витрати, необхідні на приведення літаків у відповідність з вимогами повітряної безпеки в Європі та на доставку в Естонію.

Побудовані в Польщі літаки були випущені в 2009 році і до цього часу були законсервовані. Літаки знаходяться в хорошому технічному стані, зараз ведеться їх передполітна підготовка

Літаки повинні змінити транспортні літаки Ан-2, якими зараз користуються ВВС Естонії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Оксана Бедратенко, Українська служба "Голосу Америки"

Побороти Кремль у Вашингтоні: хто лобіює інтереси України в США

Інтереси України у США представляє лобістська фірма Barbour Griffits & Rogers. За офіційними даними, їхні витрати на просування українських інтересів склали $300 тис. за першу половину 2017 року – порівняно невелика сума для вашингтонських лобістів.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Два теракти та вибух будинку: що відомо про хвилю "лоукост-терору" на іспанських курортах

Іспанські ЗМІ вже вигадали нову та влучну назву: лоукост-терор. Адже тепер не потрібно переправляти до ЄС зброю та зберігати її, ризикуючи потрапити до рук поліції. Знаряддям масового вбивства може стати автомобіль, орендований за кількасот євро...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter