Число загиблих від нападу смертника в Афганістані зросло до 7 осіб

Середа, 23 серпня 2017, 20:19
Версія для друку Коментарі

Кількість загиблих внаслідок нападу терориста-смертника на поліцію та військових Афганістану у місті Лашкаргах зросло до семи осіб, понад 40 людей отримали поранення.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву місцевих чиновників.

Омар Цвак, речник губернатора провінції Гільменд, заявив про загибель сімох осіб.

Повідомляється, що бойовики радикального ісламістського руху "Талібан" заявили про відповідальність за напад, під час якого, за їхніми словами, загинули 39 поліцейських та військових.

Нагадаємо, що смертник підірвав начинену вибухівкою машину на стоянці поблизу штаб-квартири поліції Лашкаргаху на півдні Афганістану. Більшість поранених – учні, розташованої неподалік школи.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter