Британку на прізвисько "Біла вдова", що воювала в лавах ІДІЛ, вбито у Сирії

Четвер, 12 жовтня 2017, 10:50
Версія для друку Коментарі

У Сирії в ході атаки американського безпілотника ліквідовано британську громадянку Саллі Джонс, що воювала у лавах "Ісламської держави".

Про це пише The Guardian.

Джонс, відома у пресі за прізвиськом "Біла вдова", вела пропаганду в соціальних мережах, зокрема в Twitter. Однак в останні місяці її активність припинилася.

Про вбивство Джонс ще в червні неподалік сирійсько-іракського кордону ЦРУ повідомило своїх британських колег, інформує The Sun. Відзначається, що разом з "Білою вдовою" загинув її 12-річний син.

За інформацією видання, Джонс убили, коли вона втікала з Ракки, прямуючи до прикордонного сирійського міста Меядін. У Пентагоні офіційно не підтверджують смерть терористки.

Уродженка Британії Саллі Джонс після прийняття ісламу переїхала з Британії до Сирії, де у 2013 році приєдналася до свого чоловіка-британця Джунейда Хуссейна, який був вербувальником ІДІЛ.

У 2015 році він загинув в ході атаки американського безпілотника, після чого преса почала називати Джонс "Білою вдовою". 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter