В Бюро ПАРЄ хочуть схвалити рішення про зміни до регламенту для повернення РФ

П'ятниця, 13 жовтня 2017, 10:14
Версія для друку Коментарі

У п’ятницю, 13 жовтня, Бюро ПАРЄ, імовірно, спробує доручити регламентному комітетові підготувати проект змін до регламенту для повернення делегації РФ.

Про це ідеться у статті "Європейської правди" "ПАРЄ з російським присмаком: що чекає на Україну після "сірого тижня" в Страсбурзі".

Повідомляється, що "операція повернення" росіян до ПАРЄ прив’язана до саміту Ради Європи у 2019 році. "Це чітко обмежує часові рамки для примирення між Страсбургом та Москвою", - ідеться у статті.

Прихильники повернення росіян вже у 2018-му році спробують змінити регламент через "постійний комітет" (Standing committee), який має право самостійно ухвалювати рішення, в тому числі змінювати регламент.

Такі зміни спробують провести на засіданнях посткому в грудні або в листопаді. Для цього Бюро ПАРЄ, засідання якого починається у п’ятницю вранці, має доручити регламентному комітетові підготувати проект таких змін.

"Прогнозувати його рішення складно, але ми маємо надію на перемогу. Тим більше, що днями Україна набула додаткової політичної ваги у ПАРЄ – до складу Бюро увійшла Олена Сотник, яка очолила юридичний комітет асамблеї, тому тепер ми маємо аж три голоси у складі Бюро", - ідеться у статті.

"Та хай яким буде рішення у п’ятницю, воно не стане остаточним. Якщо Україна переможе у цьому раунді, це не стане приводом розслаблятися, адже від наступного року, коли ПАРЄ очолить соціаліст Ніколетті, спроби повернути Росію гарантовано продовжаться", - повідомляється у статті.

Нагадаємо, 11 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи переважною більшістю голосів затвердила рішення, яке має на меті зняття політичних санкцій з Російської Федерації.

Детальніше читайте у матеріалі "Європейської правди": "ПАРЄ з російським присмаком: що чекає на Україну після "сірого тижня" в Страсбурзі".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Курт Волкер: "Джавеліни" будуть частиною допомоги, але йдеться про значно більше

Спецпредставник США з питань України: "Буде помилкою сприймати цю історію як суперечку між Заходом та Порошенком. Це не так. Самій Україні потрібне це законодавство!.. Нове антикорупційне законодавство має бути максимально жорстким..."

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Крістіан Даніельсон: Жоден партнер ЄС не просував такі грубі порушення, які пропонують в Україні

Гендиректор Єврокомісії з питань сусідства: "Якщо одна зі сторін порушує умови торговельної угоди, то наслідки точно будуть!.. Україна вже зробила чимало у питанні боротьби з корупцією, але лишається ключовий крок – створення Вищого антикорупційного суду..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter