Росія заявила, що США розбомбили Ракку, як Дрезден у 1945 році

Неділя, 22 жовтня 2017, 15:57
Версія для друку Коментарі

Бойова авіація США і коаліції розбомбили сирійське місто Ракка, як Дрезден під час Другої світової війни.

Про це офіційний представник Міністерства оборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков, повідомляє ТАСС.

"Ракка успадкувала долю Дрездена 1945 року, стертого з лиця Землі англо-американськими бомбардуваннями", - сказав Конашенков, додавши, що в рамках операції із звільнення міста від терористів "Ісламської держави" загинули тисячі мирних сирійців.

Більша частина німецьких міст була зруйнована під час бомбардувальних нальотів союзників незадовго до закінчення Другої світової війни.

Конашенков також заявив, що США, Франція та Німеччина терміново виділяють кошти на відновлення мирного життя в місті, але насправді хочуть "скоріше замести сліди варварських бомбардувань авіації США і коаліції".

"Ісламська держава" захопила Ракку у 2014 році та зробила її своєю фактичною "столицею". Нещодавно підтримувані США "Демократичні сили Сирії" заявили про відновлення повного контролю над містом.

Наступ проти ІДІЛ у Рацці сирійські повстанці на чолі з курдами розпочали на початку червня під прикриттям авіаударів коаліції на чолі із США.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter