Росія заявила, що США розбомбили Ракку, як Дрезден у 1945 році

Неділя, 22 жовтня 2017, 15:57
Версія для друку Коментарі

Бойова авіація США і коаліції розбомбили сирійське місто Ракка, як Дрезден під час Другої світової війни.

Про це офіційний представник Міністерства оборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков, повідомляє ТАСС.

"Ракка успадкувала долю Дрездена 1945 року, стертого з лиця Землі англо-американськими бомбардуваннями", - сказав Конашенков, додавши, що в рамках операції із звільнення міста від терористів "Ісламської держави" загинули тисячі мирних сирійців.

Більша частина німецьких міст була зруйнована під час бомбардувальних нальотів союзників незадовго до закінчення Другої світової війни.

Конашенков також заявив, що США, Франція та Німеччина терміново виділяють кошти на відновлення мирного життя в місті, але насправді хочуть "скоріше замести сліди варварських бомбардувань авіації США і коаліції".

"Ісламська держава" захопила Ракку у 2014 році та зробила її своєю фактичною "столицею". Нещодавно підтримувані США "Демократичні сили Сирії" заявили про відновлення повного контролю над містом.

Наступ проти ІДІЛ у Рацці сирійські повстанці на чолі з курдами розпочали на початку червня під прикриттям авіаударів коаліції на чолі із США.  

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
PROMOTED

Ядерний гачок від РФ: навіщо Україна гальмує здобуття енергетичної незалежності

Навіть половинна залежність від російського ядерного палива не дозволяє нам говорити про енергетичну безпеку. У випадку блокування РФ таких поставок Україні потрібно 12 місяців для переходу на американське паливо. То чи варто ризикувати, продовжуючи співпрацю з російським ТВЕЛ?

Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter