У Британії після скандалу з домаганням призначили нового міністра оборони

Четвер, 02 листопада 2017, 12:58
Версія для друку Коментарі

Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей призначила нового міністра оборони після того, як екс-глава оборонного відомства Майкл Феллон подав у відставку на тлі скандалу про сексуальні домагання.

Про це повідомляє The Telegraph.

Новим главою британського міноборони стане Гевін Вільямсон, головний парламентський організатор консерваторів у Палаті громад та парламентський секретар Казначейства.

 Гевін Вільямсон

Призначення Вільямсона стало несподіванкою для його колег, оскільки його ім'я не було включене у список потенційних кандидатів на посаду.

Вважалося, що Тереза Мей вперше в історії країни може призначити жінку на цей пост. Серед можливих кандидатур обговорювали Пенні Мордон, чинного міністра у Департаменті з питань праці та пенсій.

Однак Мей зупинилася на одному зі своїх найближчих соратників Гевіні Вільямсоні, який не має реального досвіду у сфері оборони.

Гевін Вільямсон є членом парламенту від консерваторів з 2010 року, він представляє Південний Стаффордшир.

Нагадаємо, напередодні глава Міноборони Британії Майкл Феллон подав у відставку на тлі скандалу про сексуальні домагання у Вестмінстері. 

Міністр оборони Британії зізнався, що 15 років тому під час одного з обідів він поклав руку на коліно радіоведучої Джулії Хартлі-Брюер. Мінстр вибачився перед Хартлі-Брюер за свою поведінку в той час.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter