В Угорщині заявили про "прямий напад" Сороса на країну

Понеділок, 20 листопада 2017, 17:45
Версія для друку Коментарі

Угорщина переживає "прямий напад" американського фінансиста Джорджа Сороса, який атакує країно за допомогою своїх неурядових організацій.

Про це заявив заступник голови правлячої партії Угорщини "Фідес" Гергели Гуляс, повідомляє Reuters.

У партії заявили, що слова Сороса про те, що уряд Угорщини збрехав в ході своєї кампанії проти нього, а також вдався до антимусульманської та антисемітської риторики, "не мають під собою підстав".

В Угорщині також підкреслили, що Сорос разом з ЄС просував "промігрантський" порядок денний.

Раніше Джордж Сорос заявив, що кампанія уряду Угорщини проти нього базується на "спотворенні та брехні" і спрямована на створення зовнішнього ворога.

Народжений в Угорщині Сорос довгий час підтримує ліберальні і відкриті цінності у Східній Європі та виступає проти правих націоналістів, зокрема, уряду прем'єра Угорщини Віктора Орбана.

Орбан минулого місяця розсилав виборцям листівки із висловлюваннями, які приписали Соросу, і серед них заклик до ЄС приймати мільйон мігрантів на рік і сплачувати кожному з них тисячі євро.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Уряд на свята: що стоїть за ротацією польської влади

Пауза у реконструкції уряду Польщі одночасно означає збереження нинішнього курсу щодо України. Головний дипломат поки зберігає свою посаду, а отже, найближчі півтора місяці МЗС Польщі продовжить старанно торпедувати відносини з Україною.

Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter