В Угорщині заявили про "прямий напад" Сороса на країну

Понеділок, 20 листопада 2017, 17:45
Версія для друку Коментарі

Угорщина переживає "прямий напад" американського фінансиста Джорджа Сороса, який атакує країно за допомогою своїх неурядових організацій.

Про це заявив заступник голови правлячої партії Угорщини "Фідес" Гергели Гуляс, повідомляє Reuters.

У партії заявили, що слова Сороса про те, що уряд Угорщини збрехав в ході своєї кампанії проти нього, а також вдався до антимусульманської та антисемітської риторики, "не мають під собою підстав".

В Угорщині також підкреслили, що Сорос разом з ЄС просував "промігрантський" порядок денний.

Раніше Джордж Сорос заявив, що кампанія уряду Угорщини проти нього базується на "спотворенні та брехні" і спрямована на створення зовнішнього ворога.

Народжений в Угорщині Сорос довгий час підтримує ліберальні і відкриті цінності у Східній Європі та виступає проти правих націоналістів, зокрема, уряду прем'єра Угорщини Віктора Орбана.

Орбан минулого місяця розсилав виборцям листівки із висловлюваннями, які приписали Соросу, і серед них заклик до ЄС приймати мільйон мігрантів на рік і сплачувати кожному з них тисячі євро.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter