Грецька поліція заарештувала водія фургона, вщерть заповненого 50 біженцями

Понеділок, 06 листопада 2017, 09:22
Версія для друку Коментарі

Грецька поліція заарештувала контрабандиста, який намагався перевезти у своєму фургоні одразу 50 біженців, взявши за свої послуги по 1500 євро з кожного.

Про це повідомляє Associated Press.

За спробу контрабанди півсотні людей 30-річного чоловіка поліція затримала в суботу. Його фургон помітили на шосе біля кордону між Грецією і Туреччиною. Офіцери наказали водію зупинитися, але він тільки додав швидкості.

Після погоні правоохоронці врешті зупинили автомобіль. Всередині виявили чоловіків, жінок та дітей – 30 сирійців, 19 іракців та одного афганця. За даними поліції, аби біженців доставили до Греції, кожен з них заплатив по 1500 євро.

Водієві було пред'явлено звинувачення у створенні небезпеки для життя пасажирів, які повинні були стояти в щільно запакованому фургоні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Юрій Панченко, Європейська правда

Посол України: у Чехії є серйозні побоювання щодо впливу РФ на внутрішню політику

Євген Перейбиніс: "Чеське законодавство забороняє брати участь у бойових діях у військових підрозділах інших держав. Втім, якщо йдеться про незаконні формування на території окупованої частини Донбасу, то тут чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті".

Артьом Георганов, для Європейської правди

Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС

Головування Болгарії в ЄС вже спричинило чимало припущень, що Софія скористається можливостями для пом'якшення санкцій проти РФ. Чи так це насправді? І які ініціативи насправді буде просувати країна, яка вважається найбіднішим членом ЄС?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter