У Польщі новий уряд: всі міністри кабінету Шидло зберегли свої посади

Понеділок, 11 грудня 2017, 20:52
Версія для друку Коментарі

Президент Польщі Анджей Дуда призначив новий уряд Польщі на чолі з Матеушем Моравецьким.

Про це повідомляє PAP.

До складу нового уряду увійшли три віце-прем'єри та 18 міністрів.

Моравецький, який обійняв посаду прем'єр-міністра країни після Беати Шидло, також залишається на посаді міністра розвитку та фінансів.

Посади його заступників отримали: Беата Шидло, міністр культури та національної спадщини Пьотр Глінський та міністр науки та вищої освіти Ярослав Говін.

Свої посади у новому уряді Моравецького зберегли: Маріуш Блащак, міністр внутрішніх справ та адміністрації, Антоні Мацеревич, міністр національної оборони, Вітольд Ващиковський, міністр закордонних справ, та Збігнєв Зьобро, міністр юстиції.

Як повідомляє Polskie Radio, у своїй промові Дуда привітав Моравецького з призначенням і підкреслив, що новий прем’єр-міністр вирішив співпрацювати з членами дотеперішнього уряду до того часу, поки не будуть введені можливі зміни.

12 грудня прем'єр-мінстр Моравецький виступить у Сеймі, а вже 13 грудня відбудеться голосування за вотум довіри його уряду.

Раніше польські ЗМІ повідомляли про можливі зміни у Міністерстві закордонних справ, Міністерстві оборони, Департаменті з фінансів та розвитку, а також у канцелярії прем'єр-міністра.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Cергій Сидоренко, Європейська правда

Чи скасують безвіз Україні: що не так у боротьбі Брюсселя за антикорупційний суд

"Європейська правда" має підстави стверджувати, що реальної загрози безвізу через антикорупційний суд немає. Чим можна це підтвердити та що може втратити Україна, якщо ігноруватиме вимоги партнерів – читайте у нашій статті...

Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter