Тіллерсон заявив про відсутність нормалізації відносин з Росією

Середа, 06 грудня 2017, 15:35
Версія для друку Коментарі

Міністри закордонних справ країн НАТО під час зустрічі в Брюсселі вирішили, що нормалізація відносин з Росією нині неможлива.

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон, повідомляє Reuters.

"У нас було багато дискусій на цій зустрічі НАТО… щодо взаємодії з Росією. І я гадаю, серед членів НАТО є широкий консенсус з приводу того, що на сьогодні нормалізація діалогу з Росією відсутня" - сказав він.

Однак наголошуючи на залежності Заходу від Росії у плані зусиль щодо вирішення конфліктів на Близькому Сході, Тіллерсон заявив про позицію Вашингтона, згідно з якою завданням Москви як союзника Дамаска полягає забезпечити його участь у мирних переговорах по Сирії на чолі з США.

Раніше Рекс Тіллерсон раніше заявив, що відносини з РФ не прийдуть в норму без врегулювання в Україні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування для України: як повторити успіх естонської реформи

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter