Тіллерсон заявив про відсутність нормалізації відносин з Росією

Середа, 06 грудня 2017, 15:35
Версія для друку Коментарі

Міністри закордонних справ країн НАТО під час зустрічі в Брюсселі вирішили, що нормалізація відносин з Росією нині неможлива.

Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон, повідомляє Reuters.

"У нас було багато дискусій на цій зустрічі НАТО… щодо взаємодії з Росією. І я гадаю, серед членів НАТО є широкий консенсус з приводу того, що на сьогодні нормалізація діалогу з Росією відсутня" - сказав він.

Однак наголошуючи на залежності Заходу від Росії у плані зусиль щодо вирішення конфліктів на Близькому Сході, Тіллерсон заявив про позицію Вашингтона, згідно з якою завданням Москви як союзника Дамаска полягає забезпечити його участь у мирних переговорах по Сирії на чолі з США.

Раніше Рекс Тіллерсон раніше заявив, що відносини з РФ не прийдуть в норму без врегулювання в Україні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Дмитро Шемелін, "Астерс"

Перемога Сергія Клюєва в Суді ЄС: чому санкції скасовані та що це змінить для інших екс-посадовців

Суд детально розглянув усі аргументи Клюєва щодо принципової незаконності санкцій – і відхилив їх один за одним... Це рішення навряд чи підриває європейський санкційний режим як такий або створює якісь потужні підстави для масового скасування санкцій...

Юрій Панченко, Європейська правда

Асоціація наполовину: звіт про відставання та успіхи євроінтеграції України

Рівень виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС залишається вкрай низьким. Зокрема, за даними уряду, минулого року вдалося виконати лише 41% запланованої роботи. Такі низькі результати дають скептикам чудовий аргумент, що євроінтеграція насправді не потрібна Україні...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter