Трамп: Призупинення роботи уряду США - "подарунок" демократів на мою річницю

Субота, 20 січня 2018, 14:29
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп назвав призупинення роботи федеральних відомств США "подарунком" демократів на річницю його президентства.

Про це Трамп написав у своєму Twitter.

"Сьогодні рік мого президентства, і демократи захотіли зробити мені хороший подарунок. #DemocratShutdown", - написав він.

Нагадаємо, федеральний уряд США рівно опівночі призупинив роботу, оскільки сенатори не змогли досягти згоди у питанні фінансування уряду.

Призупинення роботи федеральних відомств (shutdown) припало на першу річницю інавгурації президента США Дональда Трампа.

Напередодні Палата представників змогла більшістю голосів затвердити законопроект, що дозволяє продовжити фінансування державних органів аж до 16 лютого. Але ця ініціатива так і не отримала підтримки в Сенаті.

Основною перешкодою стала позиція демократів, які наполягали на включенні в текст законопроекту гарантій державного захисту для понад 700 000 нелегальних іммігрантів, які були привезені в США ще дітьми.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...

Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter